Basamak Asansörü | Step Lift


Bir basamak asansörü, insanları bir binanın katları arasında taşıyan merdiven üzerinde ayakta durabilen, hareketli bir araba şeklinde dikey bir taşıma aracıdır. Yatay uzanan kablolarla yönlendirilen motorlu bir taşıma basamağından oluşur.

Basamak asansörleri herhangi bir binaya monte edilebilir ve kullanılabilir. Mevcut binada herhangi bir değişiklik veya büyük bir inşaat gerekli değildir. Motorları ve bileşenleri vb. yerleştirmek için bir iskelet inşa etmeye ya da kuyu kazmaya gerek yoktur. Taşıma basamağının yükseltmeyi yapmak istenen merdivenin yerinin söylenmesi, merdiven profiline göre özelleştirebilir ve merdivenin üzerinde sabitlenebilir. bu kadar basit!

Piyasadaki mevcut asansörlere ve yürüyen merdivenlere alternatif olarak hizmet vermektedir. Herhangi bir yere, tercihen merdivenlerin bulunduğu yere monte edilebilir. Evinizde, mahallenizde, en sevdiğiniz yemek yerlerinde, alışveriş merkezlerinde, otellerde, ofisinizde, üst geçitlerde veya her gün tırmanmanız gereken merdiven inşaatlarında – inşaatın karmaşıklığı olmadan çözüm üretilir.

Kaynak
https://www.al-sustech.com.sg/al-sus-step-lift/
https://elevatortoday.com/2019/06/18/al-sus-step-lift/

One thought on “Basamak Asansörü | Step Lift”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir