Ziraat Bank Kartıma Para Yükledim ama Hesabımda Gözükmüyor.

Başlıkta okuduğunuz problem ile bende karşılaştım ve çözümü için tabiki öncelikle internetten araştırma yaptım. Bu sorunu nasıl çözerim daha önce bu sorunla karşılaşan varmı diye. Bir çözüm öneren hiç göremedim ve bir çok kişinin bu sorunla karşılaştığını görünce en azından bunu paylaşarak bu durum ile karşılan arkadaşlara fayda sağlamış olacağımı düşündüm. Lafı da fazla uzatmadan ben ne yaptığımı ve çözüme nasıl ulaştığımı anlatmaya başlıyorum.

“ATM kartınızı taktıktan sonra > Diğer işlemler >Nakit yükleme >Karttan Hesaba Yükleme”

Bu problem ile karşılaşan arkadaşlar çözüm bulmak için forumlara, şikayet.com sitesine başvururak dertlerini çözmeye uğraşmışlar. Çünkü müşteri hizmetleri denen olaya başvurduğunuz da kodlamalar ile halledemiyorsun seni de müşteri hizmetlerin de herhangi bir yetkiliye de bağlamıyorlar, e haliyle bizler de çözümü başka türlü aramaya çalışıyoruz. Sorunun çözümünü nasıl öğrendiğimi merak edenler aşağıda detaylı bir anlatım yapmaya çalıştım.

Ziraat Bank web sitesi üzerinden şikayet yazabilirsiniz.

Ben bu durumla karşılaştığımda ziraat bankasının iletişim sayfasına ulaşarak orada şikayet , talep, öneri seçeneklerinden şikayeti seçerek derdimi anlattım.

iletişim sayfasına gidiyoruz.
dilediğiniz seçenekleri seçebilirsiniz, isterseniz daha önce karşılaşılan sıkça sorulara da konu başlıkları altından ulaşabilir sorunların çözümüne bakabilirsiniz.
Doğru bir şekilde doldurun.Mutlaka mail adresinizi yazın cevap muhtemelen mail olarak gelecektir.
Şikayetinizi belirtirken kart numaranızı işlem tarihinizi ve saatini ,karşılaştığınız anlaşılır bir şeklide açıklayın.

Sizlere kendi göndermiş olduğum şikayet yazımdan sonra mail olarak aldığım cevabı da göstereyim en azından örnek teşkil edebilir.

işte bu kadar. Kalın sağlıcakla..

3 thoughts on “Ziraat Bank Kartıma Para Yükledim ama Hesabımda Gözükmüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir